Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal Płock - Cały Płock w internecie. Płocki portal Teraz Płock

terazplock.pl logo
Dziś jest 27 Listopada 2014 roku, imieniny obchodzą: Ksenia, Walerian, Franciszek
top
ramka
bottom

PBU Interbud Płock

top
ramka
bottom
top
ramka

Wszystkich odsłon od 1 marca 2009:
84 570 008

bottom
top
ramka

2011-10-25

Nowy Cotex na niebiesko. Co w nim już niedługo będzie?

Przyszłość odnowionego głównego gmachu upadłych zakładów dziewiarskich cały czas owiana jest tajemnicą. Pewne jest już natomiast, że budynek Coteksu utrzymany będzie w tonacji niebieskiej. Efekty mamy zobaczyć pod koniec lutego.


O planach inwestora, spółki Nowy Cotex, pisaliśmy ostatnio w lipcu. Prezes spółki i jednocześnie jeden z właścicieli obiektu Grzegorz Słomkowski zdradził, że na pewno przeniesie się tu Orlen Medica - ta z Otolińskiej i Kutrzeby - oraz znajdzie miejsce dla siebie apteka. Tylko z tymi dwoma najemcami udało się do tamtej pory podpisać umowy.

Dziś Słomkowski mówi to samo - że trwają rozmowy z zainteresowanymi i dopóki spółka nie zawrze z nimi umów, prezes nie może ujawniać szczegółów. Podaje jedynie, że niedługo wyjaśni się sprawa supermarketu. Bo trzeba wybrać jeden, a chętnych jest więcej. Sklep - podobnie jak lokale gastronomiczne, może oddział jakiegoś banku, apteka - znajdą się na parterze pięciokondygnacyjnego gmachu. Orlen Medika rozgości się na pierwszym i drugim piętrze, pozostałe poziomy zajmą biura różnych firm.
 

 

 

Galeria do tej informacji (klknij na miniaturze, aby ją powiększyć):

źródło: Plock.Gazeta.pl

« wróć

 

Zobacz również z Plock.Gazeta.pl:

  Wiadomości 1 - 10 z 10929

dodano: 2013-06-19  
Czytelnik: Czy bioodpady mają się zaśmiardnąć?
Pyta o to nasz czytelnik, zaniepokojony informacją wyczytaną w "Gazecie", że od 1 lipca mieszkańcy domów jednorodzinnych w Płocku będą mieli dostarczone pojemnik i dwa worki, w tym jeden na bioodpady. - To budzi niepokój - czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Dołóż się do pomnika Miry i przyjdź w piątek na wianki
W piątek w amfiteatrze szykuje się wielkie widowisko! Wystąpią zespoły Wisła, Dzieci Płocka, a także Mazowsze, którego założycielką była Mira Zimińska-Sygietyńska. Koncert zakończy się wspólnym puszczaniem wianków, a cały doch czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Niepełnosprawni testują płockie ulice. Na pierwszy ogień - Otolińska
Stowarzyszenie "De Facto" i grupa niepełnosprawnych badają, czy płockie ulice, skrzyżowania i chodniki są przystosowane do osób jeżdżących na wózkach i niewidomych. Jak wypadła pierwsza w tym badaniu Otolińska? Generalnie n czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Budmat i JESSICA rewitalizują Fabrykę Maszyn Żniwnych
Wkrótce skończy się proces rewitalizacji obszaru dawnej Fabryki Maszyn Żniwnych. Na przebudowę ostatniej niezagospodarowanej hali Budmat wziął pożyczkę z inicjatywy JESSICA. W ten sposób płockie przedsiębiorstwo stało się pionierem w czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Apel policji do pasażerów autobusu, który uderzył w blok
Apel nadesłał rzecznik płockiej komendy Krzysztof Piasek. Oto jego treść: Więcej na: http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,14125663,Apel_policji_do_pasazerow_autobusu__ktory_uderzyl.html czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Dwa wypadki w Płocku - policja prosi o pomoc
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują świadków dwóch wypadków, które miały miejsce w dniach 20 maja i 3 czerwca 2013 r. na terenie Płocka. Więcej na: http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,14125591,D czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Wypadek. Jaki jest stan zdrowia rannych
Jak dowiedzieliśmy się od policji, po badaniach w szpitalu i opatrzeniu ran pierwsi pasażerowie, którzy ucierpieli w wypadku, jaki wydarzył się rano na płockich Podolszycach, już zostali zwolnieni do domu. Trzy osoby mają poważne obrażenia. czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Wypadek. Jechałem tym autobusem - relacja pasażera
Marcin Sarzalski był pasażerem autobusu, który we wtorek wczesnym rankiem zboczył nagle z kursu i wpadł w balkon bloku przy Armii Krajowej 60. Więcej na: http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,14122574,Wypadek__Jechalem_tym_autobusem___rela czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Wypadek. Cieszę się, że przeżyłam - mówi lokatorka mieszkania
Renata Pawłow-Fusik była w domu, kiedy w balkon jej mieszkania na parterze bloku przy Armii Krajowej 60 na płockich Podolszycach wjechał autobus. Jeszcze spała. Najpierw pomyślała, że to mocno strzelił piorun. Więcej na: http://plock.gazeta.pl/ czytaj więcej »

 

dodano: 2013-06-19  
Na Podolszycach Płd. będzie nowy patron ulicy - św. Jerzy
Jest już gotowy projekt uchwały w tej sprawie. Radni prawdopodobnie przegłosują go podczas najbliższej sesji rady miasta. Więcej na: http://plock.gazeta.pl/plock/1,35710,14122107,Na_Podolszycach_Pld__bedzie_nowy_patron_ulicy___sw_.html czytaj więcej »

 

Zobacz wszystkie wiadomości z Plock.Gazeta.pl »

 

bottom
74 911 025